Hoşgeldiniz l Neden bu blogu yazmaya başladım?

Bloguma hoşgeldiniz.

Temmuz 2009’dan bu yana yazdığım siyaset dünyasında bir ilk olan blogumu tasarımı ve içeriği ile güncelledik. Bu güzel blogu benim için hazırlayan Umut Sevinç‘e emeği ve özverisi için minnettarım.

Amacım Brüksel’de yaşanan önemli gelişmeleri,   Türkçe ve bazen İngilizce etkinlik ve yayınlarımın içeriklerini, video ve fotoğrafları takip edebileceğiniz bir blog oluşturabilmek.

Sizlerle daha etkileşimli bir bilgi  paylaşımı ortamı yaratacağını düşündüğüm bu platform sizlerin katkı, öneri ve yorumlarınız ile daha da zenginleşecek zamanla. Lütfen görüş ve önerilerinizi yorum bölümüne yazın. Hepsini tek tek okuyorum.

Brüksel’den selamlar,

Kader

11 Mayıs 2010

(18 Ekim 2011’de güncellendi)

(4) Comments

 1. Avatar

  Kader Hanım, hoşbulduk. Siz şuan Türkiye’de gördüğüm siyasetçilerden çok farklısınız. Bu blogu açmanız da bunu gösteriyor. Gönül isterdi ki Türkiye’de olun. Ülkemizin sizin gibi siyasetçilere ihtiyacı var. Saygılarımla, Beykan Ulus

 2. Avatar
  Abdurrahim KILIK

  İyi Çalışmalar Kader Hanım…
  Blogunuzda yeni yazdığınız yazılar mailime düşünce okuyorum. Avrupa’nın Türkiye hakkında gelişme durumu ile ilgili konularda yazdığınız yazıları brüksel’de olmanızdan dolayı çok ilgimi çekiyor. Bizlerle paylaştığımnız için teşekkür ederim. Nisan ayında enerji haftası kapsamında brüksel’de ziyaret etmiştik. Memnuniyetimi tekrar sizle paylaşmak istedim.
  Görüşmek dileğiyle….
  Sağlıcakla kalın….

 3. Avatar

  Merhaba,
  Faydalı bilgilerle dolu şirin bir siteniz var.
  http://avrupabirligihaberleri.wordpress.com adlı sitenizi de inceledim orada da spot kısa ama öz ve hızlı bilgilendirecek haberler var.İzin verirseniz aklımda bir soru işareti var onu soracağım.Neden wordpress? Biliyorsunuz bu tür uzantılar değişik sebeplerle zaman zaman mahkeme kararlarıyla yasaklanabiliyor ülkemizde.Öyle olduğu zaman okunamıyor tüm sayfalara ulaşılamaz oluyor ve iletişim bağlantısı kesiliyor.Bu uzantıyı seçmenizin özel bir sebebi yoksa com,net,org,info gibi bir uzantı ile yayın yapmak iletiimi daha kalıcı olmaz mı? Dilerseniz bu uzantılarla birkaç alan adı önerebilirim.
  İyi çalışmalar dilerim
  Tanju Vural

 4. Avatar

  Sayın Kader Hanım,

  Merhaba.

  Bulunduğunuz konum ve yaptığınız iş partimizin Avrupa’da geçmişte çok eksikliğini hissettiği iletişim ve bilgilendirme konusunda bugüne kadar eksikliğini çok hissettiği bir alandı. Sayın Deniz Bey zamanında başlayan ve şimdide devam eden bu yeni yapının partimize çok büyük katkısının olacağına inanıyorum. Bu değerli görevinizden dolayı sizi tebrik ediyorum.

  Saygılarımla.

  Turgay ÇEPNİ
  Trabzon

Comments are closed.